| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |