| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1760 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Verander het leven | Meer dan 20 miljoen operaties |
| Montage van het paneel | Ja |
| Vandaal bestendig | IK07 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, anti-vandalism |
| colour | as picture |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1550g per piece |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| gewicht | 1550 g per stuk |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Wasbaar | Ja |
| Waterdicht | Steun |
| Lay -out | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ aan +65℃ |
| materiaal | SUS304 roestvrij staal (paneelplaat) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Afmetingen | 18,4*10,4*2CM |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 350 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1760 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
|---|---|
| Waterdichtheid | IP65 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Productnaam | Industrieel pc-toetsenbord |
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |