| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | , waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosiebestendicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 3060 g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1750 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1250 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |