| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 600g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| Gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als afbeelding |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 600g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als foto |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |