| Interface | Usb |
|---|---|
| Resolutie van het touchpad | 1000 dpi |
| Sleutellevensduur | 10 miljoen toetsdrukken |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterdicht niveau | IP65 |
| Interface | Usb |
|---|---|
| Resolutie van het touchpad | 1000 dpi |
| Sleutellevensduur | 10 miljoen toetsdrukken |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterdicht niveau | IP65 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 240g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Eigenschap | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | Als beeld |
| Gewicht | 375 g |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | De standaardkleur is roestvrij staal, en de lichte kleur kan aangepast worden. |
| Gewicht | 230 g |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1250 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 295 g |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |