| Material | PET(Panel board ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof, antistatic |
| colour | white or dark gray |
| Weight | 600g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Feature | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als foto |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als foto |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als foto |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal (paneelplaat) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 700 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| gewicht | 1150 g per stuk |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | , waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosiebestendicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 3060 g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |