| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| gewicht | 1550 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1260 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| Gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 600g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als afbeelding |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Paneelmontage | Ja |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Indeling | Aangepast |
| Productenstatus | Voorraad |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ aan +65℃ |