| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1750 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1750 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1760 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1260 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Eigenschap | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | Als beeld |
| Gewicht | 375 g |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |