| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1750 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
|---|---|
| Waterdichtheid | IP65 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Productnaam | Industrieel pc-toetsenbord |
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, explosie- en gewelddicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Gewicht | 1650 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| gewicht | 1550 g per stuk |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1250g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Waterdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| gewicht | 275g |
| Verpakking Details | Bespreekbaar |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |