| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Verander het leven | Meer dan 20 miljoen operaties |
| Montage van het paneel | Ja |
| Vandaal bestendig | IK07 |
| materiaal | SUS304 roestvrij staal (paneelplaat) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Afmetingen | 18,4*10,4*2CM |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 350 g per stuk |
| Paneelmontage | Ja |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Indeling | Aangepast |
| Productenstatus | Voorraad |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ aan +65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal (paneelplaat) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 700 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3060g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |