| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 million keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | De standaardkleur is roestvrij staal, en de lichte kleur kan aangepast worden. |
| Gewicht | 230 g |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 350g |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Waterdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| gewicht | 275g |
| Verpakking Details | Bespreekbaar |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1250 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Interface | Usb |
|---|---|
| Resolutie van het touchpad | 1000 dpi |
| Sleutellevensduur | 10 miljoen toetsdrukken |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterdicht niveau | IP65 |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Verpakking Details | onderhandelbaar |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China ((Mainland) |
| Merknaam | RICH |
| Verpakking Details | onderhandelbaar |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China ((Mainland) |
| Merknaam | RICH |