| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Wit en zwart |
| Gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Material | PET & Aluminum alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | off-white, OR Dark grey |
| Weight | 470g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Wasbaar | Ja |
| Waterdicht | Steun |
| Lay -out | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ aan +65℃ |
| Paneelmontage | Ja |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Indeling | Aangepast |
| Productenstatus | Voorraad |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ aan +65℃ |
| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Verander het leven | Meer dan 20 miljoen operaties |
| Montage van het paneel | Ja |
| Vandaal bestendig | IK07 |
| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Materiaal van Sleutels | Roestvrij staal |
| Verander het leven | Meer dan 20 miljoen operaties |
| Montage van het paneel | Ja |
| Vandaal bestendig | IK07 |
| Trackball sensor | Optisch |
|---|---|
| Vandaal bestendig | IK07 |
| Montage van het paneel | Ja |
| Lay -out | Aangepast |
| Productenstatus | Voorraad |