| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Waterdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| gewicht | 275g |
| Verpakking Details | Bespreekbaar |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1250 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Interface | Usb |
|---|---|
| Resolutie van het touchpad | 1000 dpi |
| Sleutellevensduur | 10 miljoen toetsdrukken |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Waterdicht niveau | IP65 |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Verpakking Details | onderhandelbaar |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China ((Mainland) |
| Merknaam | RICH |
| Verpakking Details | onderhandelbaar |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China ((Mainland) |
| Merknaam | RICH |
| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Productenstatus | Voorraad |
|---|---|
| Wasbaar | Ja |
| Waterdicht | Steun |
| Lay -out | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ aan +65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |