| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 1750 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 1750 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | , waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosiebestendicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 3060 g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | , waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosiebestendicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 3060 g |
| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Verpakking Details | onderhandelbaar |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China ((Mainland) |
| Merknaam | RICH |
| Verpakking Details | onderhandelbaar |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China ((Mainland) |
| Merknaam | RICH |
| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 million keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| materiaal | Siliciumrubber (paneelbord) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, verlicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 390 g/zonder kabel, 450 g/met kabel |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |