12 toetsen Roestvrij staal Waterdicht Stofdicht toetsenbord
Aanpassing beschikbaar
Achterpaneel gemonteerd, voorpaneel gemonteerd model beschikbaar
Voor meer informatie, pls contact met ons opnemen:
W/A: +8613502800300
E-mail: richbank@163.com
Ondersteuning voor meerdere talen
Het toetsenbord is standaard Amerikaans Engels en kan worden aangepast voor verschillende talen, waaronder Spaans, Duits, Frans, Italiaans, Russisch en anderen.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Materiaal van het paneelbord en de sleutels | SUS304 Onderstel van roestvrij staal |
| Materiaal van de basisplaat | Aluminiumlegering |
| Sleutellevenscyclus | Minimaal 2 miljoen |
| Sleutelperskracht | 2-3N |
| De lengte van de sleutel | 0.6mm |
| Afmetingen | 106 × 110 × 16 mm |
| Grootte van het paneel | 100 × 91,5 mm |
| Gewicht | 275 g |
| Werktemperatuur | -40°C tot +65°C |
| Relatieve bruikvochtigheid | 10-95% |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot +75°C |
| Relatieve vochtigheid van de opslag | 5-95% |