| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Waterdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| gewicht | 275g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | Als afbeelding |
| gewicht | 350g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1750 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Waterdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| gewicht | 275g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| gewicht | 1750 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |