| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Gewicht | 1250 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1760 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3060 g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal (paneelplaat) |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 350 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Gewicht | 1760 g per stuk |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |