| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | Siliciumrubber (paneelbord) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, verlicht |
| Kleur | als afbeelding |
| Gewicht | 390 g/zonder kabel, 450 g/met kabel |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
|---|---|
| Waterdichtheid | IP65 |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Productnaam | Industrieel pc-toetsenbord |
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 600g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| materiaal | Siliciumrubber (paneelbord) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, verlicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 390 g/zonder kabel, 450 g/met kabel |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als afbeelding |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| materiaal | Siliciumrubber (paneelbord) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, verlicht |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 390 g/zonder kabel, 450 g/met kabel |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |