| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET & ALUMINIUM |
|---|---|
| Functie | IP65 ANTISTATISCH |
| Kleur | WIT OF ZWART KLANTGERICHT |
| Gewicht | 470 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | als afbeelding |
| Gewicht | 680 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Als afbeelding |
| Gewicht | 600g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| materiaal | SUS304 roestvrij staal (paneelplaat) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 350 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| materiaal | PET ((paneelbord)) |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Gewicht | 660 g per stuk |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Feature | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 1450 g per stuk |