| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3060 g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| Gewicht | 3500g |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |