| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| functie | waterdicht, stofdicht, geweldbestendig, achtergrondverlichting |
| Aantal Sleutels | -25℃~50℃ |
| Beschermingsniveau | IP65 / IK07 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C+65°C |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal ((SUS316 is voor keuze)) |
|---|---|
| Functie | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en explosie-dicht |
| Kleur | Zilver |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties |
| gewicht | 1450 g per stuk |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, gewelddicht en ontploffingsdicht |
| Toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| Kleur | Zilver en zwart |
| Levensduur van toetsen | meer dan 2 miljoen operaties. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 700g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kenmerken | waterdicht, stofdicht, geweldbestendige |
| Kleur | als foto |
| Gewicht | 375 g |
| Werktemperatuur | -40°C+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 375g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |