| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | Waterdicht |
| toetsenbordtaal | Standaard toetsenbordtaal is VS en ondersteuning aangepast verschillende talen |
| gewicht | 275g |
| Verpakking Details | Bespreekbaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Toetsenbordmateriaal | Roestvrij staal |
| Gezegelde kwaliteit | IP65 van het voorpaneel |
| Bedrijfstemperatuur | -40 °C tot + 65 °C |
|---|---|
| Toetsenbordmateriaal | Roestvrij staal |
| Materiaal | Metaal |
| Wegen | 21 mg/pc |
| Gezegelde kwaliteit | IP65 van het voorpaneel |
| Key Life | 2 Million Of Operations |
|---|---|
| Colour | Black |
| Keypad Material | Stainless Steel |
| Sealed Grade | IP65 From Front Panel |
| Dimension | 100mm*91.5mm |